יום שני, 29 במאי 2017

מתי נזדקק לשירותי ביוב

מתי נזדקק לשירותי ביוב
חברה המספקת שירותי ביוב אמינים, מקצועיים ואיכותיים היא חשובה
ייתכן כי אתם לא מכירים את המצב שבו פתאום כל הבית מתחיל לעלות על גדותיו בביוב, או שברחוב שלכם פתאום הביוב מתחיל להישפך החוצה. הדבר נראה רע גם מבחינה אסתטית, גם מסוכן בריאותית וכמובן שהריח איום ונורא. אם כן, חברה המספקת שירותי ביוב אמינים, מקצועיים ואיכותיים היא חשובה מאוד. אז מה צריך לדעת לפני שמזמינים חברת ביוב? האם יש דרך לדעת איזו חברה הכי משתלמת בשבילי? ומה חשוב לזכור לפני שמזמינים שירות שכזה? אספנו כמה טיפים בשבילכם.
3 טיפים לבחירת חברה המספקת שירותי ביוב
·         בדקו את הניסיון שיש לחברה- נכון שנהג שעל הכביש 20 שנה לא בהכרח נוהג יותר טוב מנהג שנוסע 10 שנים, אך בשוק התחרותי של ימינו, בו כל חברה מנסה לבלוט ולהשאיר את שאר החברות מאחור, חברה המספקת שירותי ביוב בצורה מנוסה ואיכותית תבלוט מעל כולם. לכן, עסק הקיים מספר רב של שנים לרוב עושה דברים בצורה נכונה, ועל כן נחשב גם אמין יותר. לא היינו לקחת חברה זולה יותר רק בשביל לגלות לאחר מכן כי הם לא בצעו את העבודה כמו שצריך, נכון? כדאי לקחת חברה מקצועית, מיומנת ומנוסה.
·         בצעו סקר שוק- בקשו המלצות מחברים, מכרים או משפחה, התקשרו לאינסטלטור שלכם ותשאלו אם הוא מכיר, בדקו באינטרנט מספר חברות (מומלץ לפחות שלוש חברות אם לא יותר) ובדקו מי מציע את ההצעה הכי משתלמת. זכרו שמחיר נמוך זה לא הקריטריון היחידי! איכות העבודה והציוד חשובים גם כן.
·         זמינות- לא כל בעל עסק מספק את שירותיו בכל מקום. בעל עסק בחיפה, למשל, לרוב לא יעבוד גם באיזור תל אביב. זמינות מבחינת מיקום היא חשובה מאוד לפני שאתם בוחרים חברה אשר תשכרו את שירותיה, בוודאי כשמדובר בביוב. בנוסף, ישנן חברות הזמינות 24/7, אך המחיר בהתאם.
התייעצו

כדאי להיוועץ במקצוען המבין בתחום. הוא יודע יותר טוב מכם מה הציוד הנדרש, מכיר את השטח ואת השוק ויכול לספק לכם עצות טובות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה