יום ראשון, 1 במאי 2016

פתיחת סתימות ביוב בבית

מערכת הביוב הביתית היא מערכת חשובה ביותר, ומצב של סתימה הוא מצב מרתיע

החיים היום יומיים שלנו בבית תלויים בלא מעט מערכות שצריכות כולן לעבוד בצורה התקינה ביותר. עם זאת, ברור שישנן מערכות חשובות יותר וישנן מערכות מהותיות יותר עבור חיי היום יום שלנו, ודווקא מערכת כמו מערכת הביוב הביתית, שאנחנו אולי לא מבינים את חשיבותה באופן שגרתי, מהווה מערכת קריטית ביותר עבור שגרת החיים התקינה שלנו. את העובדה הזאת אנחנו מבינים באופן ברור כאשר ישנו מצב של סתימה בביוב הביתי, שגורמת לדליפות, הצפות וריחות רעים מאוד בבית. במצבים שכאלה, שירות מקצועי של פתיחת סתימות הוא בדרך כלל הכרחי.


כיצד פותחים סתימות ביוב בבית, בהתאם לגורמים האפשריים של סתימות שכאלה מה יכול לגרום לסתימה?


     סתימות בביוב הביתי יכולות להיגרם ממגוון רחב של סיבות.
      הסיבה הפשוטה היא סתימה נקודתית בפתח ניקוז כזה או אחר שנגרמת כתוצאה מלכלוך שמצטבר בו. סתימה שכזו פשוט לפתוח על ידי חומרים מיוחדים, פומפה או וו ביוב מיוחד.
      עם זאת, הסתימה יכולה גם להיגרם כתוצאה מהצטברות של חומרים שיוצרים סתימה בתשתית הביוב עצמה, ודבר שכזה בדרך כלל ישפיע על יותר מדייר אחד בבניין ויגרום להצפות משמעותיות במפלסים תחתונים בבניין. פתיחת סתימות כאלה מתבצעת על ידי שירותים מקיפים יותר.


·         איך פותחים סתימות בביוב?

     פתיחת סתימות בביוב, שהן כאמור סתימות מזיקות ומשמעותיות יותר, מתבצעת על ידי שירות מקצועי של ביובית. ביובית היא משאית המתחברת לתשתית הביוב של הבניין ומזרימה בה מים בלחץ גבוה, או שואבת בלחץ גבוה במיוחד – וכך פותחת סתימות בעוצמה רבה ומבטיחה את הניקיון ואיכות השימוש בביוב הביתי.


שירות מקצועי בתחום הצנרת הוא הכרחי בכל בית, בין אם באופן שגרתי ובין אם במצבי סתימה

בין אם מדובר בשירות של אינסטלטור שפותח סתימה נקודתית, ובין אם מדובר בשירותי ביובית לפתיחת סתימות בביוב, אין ספק כי בכל הנוגע לצנרת הביתית שירותים מקצועיים הם חשובים במיוחד. אל תתנו לעצמכם להגיע למצב של חוסר אונים – ותשמרו תמיד מספר של שירות איכותי שכזה בהישג יד לשעת הצורך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה